Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

Històric d'alcaldes del municipi

Alcaldes i alcaldesses de Sant Fruitós de Bages des de l'any 1860 fins l'actualitat:

  • Àdria Mazcuñán i Claret

Mandat desde 17/06/2020 fins a l'actualitat

  • Joan Carles Batanés Subirana

Mandat desde 11/06/2011 fins a 17/06/2020

  • Josep Rafart i Cortés

Mandat desde 04/10/2000 fins a 11/06/2011

  • Bartomeu Ayala Márquez

Mandat desde 04/07/1999 fins a 04/10/2000

  • Ignasi Sala i Guitart

Mandat desde 30/06/1987 fins a 04/07/1999

  • Eduard Casajoana i Roca

Mandat desde 19/04/1979 fins a 30/06/1987

  • Ignasi Tosa i Serra

Mandat desde 26/07/1972 fins a 19/04/1979

  • Valentí Clusellas i Marona

Mandat desde 04/02/1965 fins a 26/07/1972

  • Isidre Riera i Descals

Mandat desde 24/11/1953 fins a 04/02/1965

  • Martí Iglesias i Aloy

Mandat desde 13/10/1949 fins a 24/11/1953

  • Pere Mas i Hosta

Mandat desde 28/04/1945 fins a 13/10/1949

  • Antoni Casajoana i Roca

Mandat desde 27/02/1942 fins a 28/04/1945

  • Pere Mas i Hosta

Mandat desde 06/08/1940 fins a 27/02/1942

  • Salvador Sala i Morell

Mandat desde 29/07/1940 fins a 06/08/1940

  • Josep Sala i Vilumara

Mandat desde 30/01/1939 fins a 29/07/1940

  • Miquel Riera i Sanmartí

Mandat desde 11/09/1938 fins a 04/10/1938